VİTAMİNİCA İLE HAYATINI İYİ YAŞA

 

Latince Vita. Türkçe Hayat. Daha değerlisi yok. Daha önemlisi yok. Başlı başına ilahi bir ilham kaynağı. Hepimizin daha iyi, daha kaliteli, daha sağlıklı yaşamak istediği o büyülü kavram… İşte markanız Vitaminica da hayattan doğdu. Ve ona değer katmak için var oldu. Her Vitaminica ürünü işte bu yüzden değerli doğal içerikleri teknolojiyle birleştiren çok özel formüllerle karşınıza çıkıyor. Önceliğimize daima insan sağlığını koyuyor, lider tedarikçilerden patentli hammaddeleri kullanıyoruz. Yaşam standartlarınızı yükseltmek için vücudumuzun ihtiyaç duyduğu önemli takviyeleri size mümkün olan en doğal haliyle sunuyoruz.

 

 

Hayatınıza "Yenilik" getiriyoruz

 

 

Dünya her geçen gün değişiyor. Buna bağlı olarak yaşam şekillerimiz de değişiklik gösteriyor ve yepyeni ihtiyaçlar ortaya çıkıyor. Vitaminica olarak yaşam standartlarını yukarı taşımak için gerekli takviyeleri sağlayabilmek adına sürekli araştırmalar yapıyoruz. 

 

Anneler için geliştirdiğimiz malt, tarçın ve rezene tohumu ile zenginleştirilmiş Vitaminica Malt Mix, bu yenilikçi yaklaşımımızın iyilik dolu meyvelerinden ilki.

 

 

Doğal olarak en iyisini seçiyoruz

 

 

Doğal olan her zaman sağlıklıdır. Sağlık da çoğunlukla doğal olandan gelir. Vücudumuzun ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri içeren reçeteleri hazırlarken en güvenilir hammaddeleri seçerek sizlere doğal haliyle sunmaya çalışıyoruz.

 

 

Hammadde kalitemiz

 

Vitaminica ürünlerinde kullandığımız hammaddeleri dünyanın büyük vitamin hammadde üreticisinden hiçbir katkı işlemine maruz kalmamış şekilde doğal haliyle temin ediyor; ileri teknolojiye sahip laboratuvarlarda yaptığımız testlerin ardından üretime başlıyoruz.

 

 

Sürdürülebilir bir dünya için

 

 

Dünya olmadan yaşamı düşünmemiz imkânsız. Ambalajlarımızda geri dönüştürülebilen malzemeler kullanarak sürdürülebilir bir dünya için üstümüze düşeni yapıyoruz.

 

 

Test & Analizler ile Güvenirlik

 

 

Ürünlerimizin test ve analizleri, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından onaylı TÜRKAK Akreditasyonu bulunan Türkiye’nin gelişmiş laboratuvarlarında yapılmaktadır.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR